GrandITընկերությունը հանդիսանում էPhisonElectronicկորպորացիայիներկայացուցիչը։
Grand IT ընկերությունըպայմանագիր է կնքել և հանդիսանում էPhison Electronic կորպորացիայի պաշտոնական ներկայացուցիչը։
Phison Electronic կորպորացիան –Թայվանական ընկերություն է, որը հիմնադրվել է 2000 թվականին: Արտադրողըզբաղվում է NANDֆլեշհիշողությանմիկրոսխեմաներիհամարկարգավորիչներիմշակմամբ և արտադրությամբ: Դրանքներդրված են այն արտադրանքների մեջ, որոնքհիմնվածենֆլեշ-հիշողությանվրա, ինչպիսիքեն USB-կուտակիչները, հիշողությանքարտերը և կարծրկուտակիչները:
Phison Electronic կորպորացիանաշխարհումշարժական USB ֆլեշհիշողության սարքերիառաջինատադրողներիցմեկն է: Phison-ի արտադրանքնօգտագործվում է սպառողականոլորտում, բժշկությանմեջ, անվտանգությանհամակարգերում, ամպային պահեստավորմանմեջ և այլն։

The company Grand IT became the distributor of Phison Electronic corporation.
The company Grand IT signed an agreement and became the official distributor of Phison Electronic corporation.
Phison Electronic corporation - Taiwanese company founded in 2000.The the manufacturer is engaged in the development and production of controllers for NAND flash memory chip. Тhey are integrated in products based on flash-memory, such as USB-storage devices, memory cards and solid state storage devices.
Phison Electronic corporation one of the first manufacturer that produced removable USB flash-storage devices in the world. Phison’s products are used inthe consumer sphere, in medicine, in safety systems, in cloud storage and so on.